Jūsų renginio partneris

Apie mus

Mes ir mūsų istorija

Koncertinė firma „Emidija“ įkurta 1995 m., Kaune, kai mūsų jauna valstybė naujai pažino pasaulį, o svetimai kultūrai paliekant Lietuvą, kartu su technologijomis atsinaujino ir Lietuvos estrada bei renginių sfera. 

Pagrindinė firmos veikla tapo renginių organizavimas, techninis aptarnavimas bei įrangos nuoma. Praėjus daugiau nei 25 metams nuo įmonės įkūrimo, kardinaliai pasikeitė technologijos, muzikos stiliai, renginių sąvoka, nuolat keitėsi scenos žvaigždžių veidai. Per ilgametę darbo patirtį, ,,Emidija” sukaupė neįkainojamą patirtį, sukūrė stiprius ryšius su Lietuvos ir Europos profesionalais, suorganizavo grandiozionius koncertus ir jaukius renginius, kurių dėka šiai dienai stengiamės pasiūlyti geriausius sprendimus mažiems ir dideliems projektams. Per šį laikotarpį paslaugas suteikėme daugeliui miestų savivaldybių, įstaigų, organizacijų, įmonių bei privačių klientų.

Šiandien įmonė ,,Emidija” siūlo Jums įvairiausias renginių aptarnavimo ir organizavimo paslaugas. Mes atstovaujame eilę muzikos atlikėjų, grupių, menininkų ir artistų, o tarp įvairių specialistų, mūsų scenaristai, vedėjai, dizaineriai ir technikai dažnai lemia sėkmingą planuojamo renginio eigą. Daugeliu atžvilgių, būtent šios vertybės padeda musų užsakovams sutaupyti daug brangaus laiko ir leidžia sumažinti renginio išlaidas. Mažiausios kainos ir kokybės santykis – rezultatas, kurį klientas gauna protingai pasirinkęs vieną vykdytoją be tarpininkų!

Mūsų komanda

Stipri ir vieninga įmonės komanda padės Jums nepasiklysti klaidžiame scenos, muzikos ir renginių pasaulyje ir išpildys net kaprizingiausius troškimus. Nepriklausomai nuo renginio biudžeto ar sudėtingumo, esame vienodai dėmesingi visiems klientams. Brangindami savo reputaciją, mes niekada nežadame, ko negalime padaryti, o priimtus įsipareigojimus visuomet stengiamės atlikti vadovaudamiesi šiais kriterijais: kokybė, patikimumas, kruopštumas ir atsakomybė! Pagal klientų poreikius, darbus atliekame Lietuvoje bei už jos ribų.

Prekyba

Firma „Emidija“ prekiauja pasaulyje pripažintų gamintojų garso, apšvietimo bei scenine įranga, atlieka instaliavimo darbus įvairiuose objektuose, įrengimų priežiūros ir remonto darbus, taip pat konsultuoja techninės įrangos eksploatacijos klausimais. Mūsų dėmesys naujovėms leidžia supažindinti ir džiuginti vartotojus su šių dienų įranga bei naujausiomis technologijomis.

Gamyba

Įmonė eilę metų sėkmingai dirba gamybos srityje. Gaminame įrangos transportavimo dėžes iš vokiškos kokybės komponentų. Siuvame paminkštintus medžiaginius užvalkalus muzikos instrumentams ir sceninei atributikai.

 

Esate susidomėję, turite klausimų ir norėtumėte apie viską sužinoti plačiau? Rašykite mums arba skambinkite, - mielai padėsime!

Pagarbiai, koncertinė firma „Emidija“