Muzikinis pasimatymas su T. Bagdonavičiumi Šimonyse!

2023.04.28 18:00 val.

Muzikinis pasimatymas su T. Bagdonavičiumi Šimonyse!

🗓 Balandžio 28 d., penktadienį, 18.00 val. kylanti žvaigždė, nuoširdusis dainininkas Tomas Bagdonavičius atvyksta į KKC Šimonių padalinį!

🎤 Kviečiame visus Šimonių bei aplinkinių miestelių gyventojus smagiu bei nuoširdžiu muzikiniu pasimatymu praskaidrinti penktadienio vakarą!

🎟 Bilietus platina KKC Šimonių padalinys (Kupiškio g. 5, tel. 862141336). Bilieto kaina TIK 7€ (vaikams iki 3m nemokamai). Renginio dieną bilietai po 9€!

⭐️ Tomas Bagdonavičius – ne toks, kokį jį pažįstame iš žiniasklaidos. Skambios antraštės ir pikantiškos dainos buvo skirtos tik atkreipti visuomenės dėmesį. Atlikėjas nebijo rizikuoti ir, kas kitiems atrodo nepasiekiama, Tomui – tik dar vienas laiptelis aukštyn link tikslo – didžiosios scenos. Iš tiesų Tomas - labai nuoširdus ir paprastas žmogus, turintis muzikinį išsilavinimą. Vestuvėse pradėjo dainuoti nuo 16 metų ir pamilo muziką visam gyvenimui. Prieš kelis metus pristatęs keletą skandalingų dainų, dabar Tomas kuria naują repertuarą ir nori parodyti kitą savo pusę.