Vabalninko miesto šventės "Daina ir šokis miestui" atidarymas su T. Bagdonavičiumi!

2023.04.28 20:00 val.

Vabalninko miesto šventės "Daina ir šokis miestui" atidarymas su T. Bagdonavičiumi!

🗓 Kovo 28 d., penktadienį, 20.00 val. kylanti žvaigždė, nuoširdusis dainininkas Tomas Bagdonavičius atvyksta į Vabalninko kultūros namus!

🎤 Kviečiame visus Vabalninko bei aplinkinių miestelių gyventojus smagiu bei nuoširdžiu muzikiniu pasimatymu praskaidrinti penktadienio vakarą!

🎟 Bilietus platina Vabalninko kultūros namai (S. Neries g. 5A, tel. 865417613). Bilieto kaina TIK 7€ (vaikams iki 3m nemokamai). Renginio dieną bilietai po 9€!

⭐️ Tomas Bagdonavičius – ne toks, kokį jį pažįstame iš žiniasklaidos. Skambios antraštės ir pikantiškos dainos buvo skirtos tik atkreipti visuomenės dėmesį. Atlikėjas nebijo rizikuoti ir, kas kitiems atrodo nepasiekiama, Tomui – tik dar vienas laiptelis aukštyn link tikslo – didžiosios scenos. Iš tiesų Tomas - labai nuoširdus ir paprastas žmogus, turintis muzikinį išsilavinimą. Vestuvėse pradėjo dainuoti nuo 16 metų ir pamilo muziką visam gyvenimui. Prieš kelis metus pristatęs keletą skandalingų dainų, dabar Tomas kuria naują repertuarą ir nori parodyti kitą savo pusę.